Paintball ihriská

Paintball ihrisko sa nachádza v najznámejšom vodnom areáli v Aquaparku Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši. Ihrisko je umelo vybudované a je súťažného typu s 19 samostatnými drevenými prekážkami a je ideálne pre organizovanie rôznych turnajov . Ihrisko patrí k vyhľadávaným a obľúbeným miestom počas letných prázdnin dovolenkármi z okolitých krajín, ale je tiež ideálnym miestom pre konanie firemných akcií pri utužovaní vzťahov v kolektíve. V tesnej blízkosti paintball ihriska máme v ponuke lukostreľbu, paintball a airsoft strelnicu. Kombinácia relaxu pri kúpaní a pohybu na čerstvom vzduchu s chuťou adrenalínu radí naše ihrisko k jedinečným miestam na prežitie aktívneho dňa pre všetkých, ktorí majú radi adrenalín, pohyb a zábavu.

Paintball v budove blízko Liptovského Mikuláša ponúka adrenalínové dobrodružstvo, kde máte možnosť vyskúšať si rôzne paintballové taktiky. Budova ponuka kombináciu hry v prírode, ktorého súčasťou sú stromy, kríky a prechod do budovy z troch rôznych vstupov. V budove sa nachádza prízemie a prvé poschodie, ktoré sú určené pre samotnú hru a druhé poschodie, ktoré slúži ako základňa na servis, dobíjanie munície a oddych medzi hrami. V tesnej blízkosti sa nachádza občerstvenie na zahnanie hladu či smädu.

Paintball nafukovacie ihrisko umožňuje zahrať si paintball aj v lokalitách, kde nie sú najvhodnejšie prírodné podmienky. Ihrisko je možné postaviť v areáli vašej firmy, v blízkosti hotela kde sa koná vaša firemná akcia, hudobný festival a iná spoločenská akcia. Paintball prenosné ihrisko sa skladá z rôznych druhov nafukovacích prekážok, preto tvar a zloženie ihriska môže byť zakaždým iný. Ihrisko je možne zaistiť bezpečnostnou sieťou, čím je možne sledovať hru z bezprostrednej blízkosti ako divák. Organizujeme paintball akcie v rámci celého Slovenska.

Paintball je samozrejme možné hrať kdekoľvek kde sa nachádza les, ktorý je ideálnym miestom pre túto obľúbenú športovú aktivitu. Odporúčame rovinatý les s hrubšími kmeňmi stromov, aby ste sa mali začo schovávať.

Naša ponuka je skutočné veľmi široká a vieme ponúknuť jednotlivcom, ale hlavne firmám, agentúram spoľahlivého partnera pri organizovaní hry paintball.

Copyright © 2009 actionsports.sk